Klub v Pardubicích

Červnové setkání

Červnové setkání proběhlo ve družné atmosféře v restauraci U lva. Dobrá káva a dobrá nálada nás provázely různými tématy: lázně, společné plavání v bazénu lázní Bohdaneč, možnost společných výletů a také doladění příprav na říjnový světový den revmatismu, kde bychom veřejně chtěli zviditelnit nejen celé sdružení RL a náš pardubický klub, ale také témata jako je včasný záchyt a léčba revmatoidní artritidy a upozornit na stále nízkou dostupnost biologické léčby v ČR.Srazu se účastnily členky nejen z Pardubic a blíkého okolí, ale také z Nymburka, Vysokého Mýta, Chocně..... 

Setkání červen

Srdečně Vás zveme na pravidelné setkání, které se bude konat v sobotu 2. června 2018, ve 14 hodin v restauraci U lva (www.ulva.cz) v Pardubicích. 

Setkání Pardubice

Datum konání: 
Sobota, 2. Červen 2018 - 14:00

Pravidelné setkání klubu Pardubice, v restauraci U lva (www.ulva.cz), ve 14 hodin.

Schůzka duben

Datum konání: 
Sobota, 7. Duben 2018 - 14:00

Další setkání proběhne tentokrát v restauraci U lva (www.ulva.cz), v sobotu 7. 4. 2018, ve 14 hodin. Těšíme se na Vás!

Jak proběhlo únorové setkání...?

... jako vždy v dobré náladě. Přišlo pět nových členů a ústředním tématem bylo téma stravování. O prospěšnosti RAW stravování nám přišla popovídat lektorka Anna Hýžová. Někteří z nás již jakési zkušenosti se změnou skladby jídelníčku měli, pro některé bylo toto téma novinkou, která stojí za další přemýšlení. Anna nám nabídla i případné osobní konzultace, kterou již někteří využili.

Únorové setkání v Pardubicích

Datum konání: 
Sobota, 24. Únor 2018 - 14:00

Únorová schůzka proběhne 24. února v naší oblíbené kavárně CrossCafe v Pardubicích. Těšíme se na Vás!

Advetní sraz s dárečky

První adventní víkend jsme se sešli v naší oblíbené kavárně CrossCafe. Schůzka byla tentokrát zpestřená různými dárky. Sladkým potěšením byly originální perníčky s logem naší Revma Ligy. Dostali jsme také poukázku na kosmetické ošetření pleti a tak domlouváme na příští sraz společnou návštěvu kosmetického salonu, kde nás paní kosmetička navíc ještě poučí o správné péči o pleť. Setkání bylo jako vždy příjemné, se spoustou podnětných témat k další činnosti našeho klub.

Volíme předsedu a domlouváme další činnost

Při našem druhém setkání znovuobnoveného klubu v říjnu 2017, jsme zvolili tříčlenný výbor nutný pro založení klubu. Nutno zmínit, že vše stojí na lidech a na jejich aktivitě. Proto si velmi ceníme práce naší předsedkyně Jany Burgrové a místopředsedkyně Jiřiny Matějkové, že vše vzaly do vlastních rukou, neúnavně jednají s vedením v Praze a zařizují vše potřebné.

Znovuobnovení klubu v Pardubicích

V září tohoto roku 2017 jsme přes diskusi Revma Ligy na facebooku svolali neformální setkání u kávy v Pardubicích. Návštěvou nás poctila také předsedkyně RL Edita Müllerová a pan profesor Pavelka z RÚ v Praze.  Tématem bylo hlavně znovuobnovení pardubického klubu, který měl rok pozastavenou činnost a také vzájemné seznámení se, jelikož jsme se do této doby osobně neznali. Přišly také dvě členky z bývalého klubu.

Poslední schůzka před prázdninami

Červnová schůzka se přesouvá do nově otevřené kavárny Galerie Café. Kromě posezení u kávy je v plánu procházka po zrevitalizovaných Tyršových sadech.

Sejdeme se opět v 16 hodin :)

 

Stránky

Základní informace

Předsedkyně: Jana Burgrová

Místopředsedkyně: Jiřina Matějková

Hospodářka: Magda Stančuková

Kontaktní mail: pardubice@revmaliga.cz

IČ klubu: 02237466

Číslo účtu: 2200722824/2010