Klub v Pardubicích

Únorové setkání v Pardubicích

Datum konání: 
Sobota, 24. Únor 2018 - 14:00

Únorová schůzka proběhne 24. února v naší oblíbené kavárně CrossCafe v Pardubicích. Těšíme se na Vás!

Advetní sraz s dárečky

První adventní víkend jsme se sešli v naší oblíbené kavárně CrossCafe. Schůzka byla tentokrát zpestřená různými dárky. Sladkým potěšením byly originální perníčky s logem naší Revma Ligy. Dostali jsme také poukázku na kosmetické ošetření pleti a tak domlouváme na příští sraz společnou návštěvu kosmetického salonu, kde nás paní kosmetička navíc ještě poučí o správné péči o pleť. Setkání bylo jako vždy příjemné, se spoustou podnětných témat k další činnosti našeho klub.

Volíme předsedu a domlouváme další činnost

Při našem druhém setkání znovuobnoveného klubu v říjnu 2017, jsme zvolili tříčlenný výbor nutný pro založení klubu. Nutno zmínit, že vše stojí na lidech a na jejich aktivitě. Proto si velmi ceníme práce naší předsedkyně Jany Burgrové a místopředsedkyně Jiřiny Matějkové, že vše vzaly do vlastních rukou, neúnavně jednají s vedením v Praze a zařizují vše potřebné.

Znovuobnovení klubu v Pardubicích

V září tohoto roku 2017 jsme přes diskusi Revma Ligy na facebooku svolali neformální setkání u kávy v Pardubicích. Návštěvou nás poctila také předsedkyně RL Edita Müllerová a pan profesor Pavelka z RÚ v Praze.  Tématem bylo hlavně znovuobnovení pardubického klubu, který měl rok pozastavenou činnost a také vzájemné seznámení se, jelikož jsme se do této doby osobně neznali. Přišly také dvě členky z bývalého klubu.

Poslední schůzka před prázdninami

Červnová schůzka se přesouvá do nově otevřené kavárny Galerie Café. Kromě posezení u kávy je v plánu procházka po zrevitalizovaných Tyršových sadech.

Sejdeme se opět v 16 hodin :)

 

Na konících v Dolanech

S radostí jsme od jedné naší členky přijaly pozvání ke svezení kočárem... Děkujeme za projížďku i parádní kafíčko :)

Dubnová schůzka

  1. dubna 2015 Schůzka pardubického klubu proběhla mimořádně v sobotu...tentokrát v Hogo Fogo a s návštěvou z Ostravy :)

Schůzka - březen

Březnová schůzka Klubu Pardubice byla zrušena...

Díky za pochopení Terka

Schůzka v První republice

Schůzka v říjnu

Pro naši schůzku jsme i tentokrát využily útulného prostředí restaurace U bílého koníčka. Korálkujeme, navlékáme, procvičujeme jemnou motoriku a výborně se bavíme :)

Stránky

Základní informace

Předsedkyně: Jana Burgrová

Místopředsedkyně: Jiřina Matějková

Hospodářka: Magda Stančuková

Kontaktní mail: pardubice@revmaliga.cz

IČ klubu: 02237466

Číslo účtu: 2200722824/2010