Klub Prostějov

Březen 2018 – přednáška paní Dany Nádvorníkové

Březnové setkání proběhlo opět v sobotu. Tentokrát 24.3. v nám již známém prostředí Pizzerie u Hradeb. Po probrání novinek a dobrém obědě, dělají tu nejen výbornou pizzu z pece ale i velmi chutné saláty, jsme měli velmi zajímavou přednášku od paní Dany Nádvorníkové. Přednáška pojednávala o reflexní terapii, spinal touch, klasických masážích, kineziotapingu a kosmetice Just. Přednáška byla o to zajímavější, že paní Dana má se všemi těmito metodami i Justem vlastní dlouholetou zkušenost. Navíc je sama ukázkou, jak tyto metody pomáhají v boji s nemocí.

Únor 2018-společné cvičení Brno

V sobotu 24.2.2018 jsme vyjeli společně na cvičení do Brna, kde jsme se pod vedením lektorky Petry Kubíčkové zúčastnili ve dvou skupinách speciálního rehabilitačního cvičení, nazvaného vědomé cvičení s dechem. Celá tato terapie je zaměřená na uvolnění ztuhlého svalstva, nápravu  páteřních bloků využitím dechových cvičení a správného uvolnění organismu. Po rozhýbání těla jsme doplnili chybějící kalorie zvěřinovými specialitami v nedaleké restauraci a po procházce centrem Brna se vydali na cestu domů.

Leden 2018-založení klubu

Dne 20.1.2018 jsme se sešli v Pizzerii u Hradeb v Prostějově, abychom založili pobočný spolek Revma Liga Česká republika, klub Prostějov. Tato schůzka navazovala na naše listopadové setkání, kde jsme se rozhodli založit klub především za účelem sdělování si vzájemných poznatků, týkajích se revmatoidních a autoimunitních onemocnění. Naším cílem je zpestření života nemocných,  organizace volnočasových aktivit, výletů a získávání nových poznatků ohledně léčebných postupů.

Základní informace

Předsedkyně: Ivana Halouzková

Kontaktní e-mail: prostejov@revmaliga.cz